Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

2012 MODERN TARZ NEVRESİM TAKIMI MODELLERİ

Bir önceki makalede paylaştığım osmanlı temalı nevresim takımları dışında 2012 yılı modern tarzda canlı nevresim takımlarınıda barındırmaktaydı bünyesinde.

2012nevresim10

Beyaz ve risksiz bir model olan çiçek desenli nevresim hemen hemen tüm yatak odaları için uygun olacaktır.

2012nevresim8

Daha çok sevgililer günü temalı olarak satışa sunulan bu romantik nevresim takımı hem güllerin sıcak etkisiyle hemde içerdiği beyazlıkla uyurken ruhunuzu da arındıracaktır.

2012nevresim3

Renkleri canlı ve güçlü bir nevresim takımı daha. Renkli rüyalar görmek ve renkli bir güne uyanmak bu nevresim ile çok da zor olmasa gerek. Ancak sakin ve durgun bir hayatı seviyorsanız tercih etmemeniz gereken nevresim takımlarından biri. Uyku kalitenizi düşürebilir.

2012nevresim4

Siyahın asaleti ile pembe ve fuşyanın enerjisi sizi keyifli bir uykuya davet ediyor bu takımda.

2012nevresim9

Riskli ve şık bir nevresim takımı daha. Kullanılan siyah fon koyu renk mobilyalrla çok uyumlu olmayacaktır. Tasarımı biraz yumuşatabilmek amacıyla kullanılan kırmızı, gri ve beyaz detaylar yastıklarda ve çarşaf da şık dursa da odanızı küçük gösterme ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Bir önceki yazımız olan 2012 OSMANLI TARZI NEVRESİM TAKIMI MODELLERİ başlıklı makalemizde 2012 nevresim modelleri, desenli ve ipek saten nevresim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>