Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

2012 OSMANLI TARZI NEVRESİM TAKIMI MODELLERİ

2012 geçti o zaman trend olan nevresim takımlarını görüp ne yapacağım demeyin sakın. Çünkü nevresim takımı çeşitliği hakkında bir fikir edinebilmemiz için geçen seneye doğru bir yolculuk hepimize iyi gelecektir. Bu noktada belirteceğimiz örnekler Osmanlı dönemini anlatan dizilerden ilhan alınarak tasarlanmış olmalı. Hen yatak odalarımız için zerafeti hem de muhteşem bir görüntüyü bizlere sunuyor.

2012nevresim

Bu görselde Osmanlı serilerinin başlıca özelliği olan koyu renkler kullanılmıştır. Desenlerde krem ve bordo olunca kullanımı fazlasıyla riskli hale gelmiştir. Koyu renk yatak odası tasarımlarında kullanılması fazlacadikkat gerektirmektedir. Ancak soft bir yatak odanız varsa dilediğinizce kullanabilirsiniz.

2012nevresim2

Yine osmanlı desenlerini anımsatan bu nevresim siyah ve kırmızı gibi güçlü renkleri barındırarak yatak odalarımıza bir hareket katmamıza yardımcı olabilir.

2012nevresim5

Yine osmanlı desenlerini andıran bir uyku seti karşımızda. Nevresim takımı çeşitleride olan bu desen hem yatak odamızın enerjisini çok daha güçlü bir hale getirmekte hemde sıcak bir zerafet katmakta.

2012nevresim6

Hem modern hemde canlı bir nevresim takımı. Beyaz ve sade bir yatak odası konseptiyle cidden çok uyumlu.

2012nevresim7

Osmanlı motiflerinin hakim olduğu bu nevresim takımında hem mor ve siyah kullanılarak güçlü bir ifade yaratılmış ancak krem ve kahveler sayesinde de asaleti tartışılmaz bir hale getirilmiş.

Bir önceki yazımız olan NEVRESİM NASIL SEÇİLİR? başlıklı makalemizde bambu eyafı, bambu nevresim ve desenli nevresimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>