Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

2013 Modası Renk Paleti Kombinler

2013 özellikle pastel renklerin yılı olacak. Pembeler morlar maviler ister güçlü tonlarla isterseniz de açık tonları bu yıl hem vitrinlerde hemde sokaklarda bol bol dikkat çekeceğe benziyor.

Çok özel dergilerden bu yılın moda renk paletine sizin için dokunduk ve harika öneriler topladık. İster baştan sona tek renk olun isterseniz de bir sürü renk kullanarak harmanı oluşturun. Her durumda da harika bir uyum yakalayacağınızı biliyoruz.

Vereceğimiz örnek kombinlerde hangi markanın ürünü olduğunu da belirttik ancak sadece o ürünler o markalarda bulunmamakta muadili çok fazla marka var hatta pazarlarda bile görebiliyoruz benzer tasarımları. Tek yapmanı gereken sokağa çıkıp bol bol dükkanları gezmek. Mutlaka size uygun renkler ve kombinler yakalayacağınızı biliyoruz.

moda-ucuzavm1

 

 

 

moda-ucuzavm2

 

moda-ucuzavm3

 

moda-ucuzavm4

 

moda-ucuzavm5

 

moda-ucuzavm6

 

moda-ucuzavm7

 

moda-ucuzavm8

Bir önceki yazımız olan 2013 Takı Modası başlıklı makalemizde 2013 takı modası, bileklikler ve kolyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>