Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

2013 NEVRESİM MODASI DEVAM

Önceki yazımızda içinde bulunduğumuz yıla ait bir kaç örnek paylaşmıştık sizlerle. 2013 yılı bol tasarımlı bir yıl olduğu için makalemizde küçük bir kaç örnekle devam ediyor olacağız son moda nevresim takımlarını anlatmaya.

2013nevresim6

Bu yıl toprak tonlar öne çıkmaktadır.Yukarıdaki özel örnekte ise toprak tonları minimalist desenlerle vurgulanmış. Bu tonların yatak odasında kullanmak risksiz gibi görülebilir. Ancak koyu renk mobilyalara sahipseniz bu tip tasarımlar odanızı olduğundan küçük ve donuk gösterebilir. Ancak açık renk mobilyalara sahipseniz toprak tonlarında nevresim takımlarını özgürce kullanabilirsiniz.

2013nevresim7

Bordo, sarı, beyaz, gri ve yeşil tonlarının harika dseenlerle kombin edildiği bu örnek her evde özgürce kullanılabilecek bir tasarımdır. Yorgan ve çarşafdaki puantiye uyumu ve yastıkların da ince çizgilere sahip olması modern bir tarza büründürüyor bu eskiden kalma renkleri.

2013nevresim9

Çalışan bayanların her zaman yatak örtüsü kullanamaması bu tarz özgün tasarımlarla sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü ipeksi dokusu sayesinde bir yatak örtüsünüde anımsatan bu örnek hem hayatımızı kolaylaştırıyor hemde muhteşem bir görüntüye kavuşmamızı sağlıyor. Renklerinin koyu ve güçlü olması her ne kadar desenlerde açık renk kullanılsa da hakim renkleri nedeniyle odanızı olduğundan farklı gösterebilir. Biraz dikkatli kullanılması gereken bu takım yastık ve yorgan uyumunun yanı sıra yedek yastıklarla da çarşafın uyumlu olması ile şık bir görüntü sağlıyor.

2013nevresim10

Bu yıla ait son örnek çarpıcı bir siyah tasarım. Koyu renk dizayn edilmiş yatak odalarında iç karrtıcı etki yaratması nedeniyle çok önerilmeyen bu tasarım açık renk yatak odalarının vazgeçilmezi olabilir. Üstelik beyaz bahar desenleri ile keyifli bir uyku bekliyor olacak bizleri.

Bir önceki yazımız olan 2013 NEVRESİM MODASI başlıklı makalemizde 2013 nevresim takımı modelleri, canlı renkliler ve gül desenli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>