Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Doğru Fırça Nasıl Seçilir?

allik-8606Günlük hafif bir makyajdan tutun da gece için koyu bir makyaja kadar tüm makyaj uygulamalarımızda vazgeçilmez öğelerden birisi de allıklardır.  Ten renginize uygun allık seçimi allık uygulamanın ilk adımıdır ancak asıl önemli nokta allık fırçanızı nasıl seçtiğinizidir.

Doğru fırça seçimi ile yüzünüzde istediğiniz gölgelendirmenin ve istediğiniz renklendirmenin kolayca yapılabildiğini göreceksiniz.

Allık kutularının içinden çıkan fırçalara kesinlikle güvenmeyin hatta zorda kalmadıkça kullanmayın. Kullanımı kolay , hafif ve sağlam uçlu bir allık fırçası her zaman işinizi daha da kolaylaştırır.

Bu yazımızda size allık fırça modellerinin hangi uygulamalar için ideal olduğunu anlatmaya çalışacağız. Bu sadece eve boya yapar gibi allık sürmenin de bir nebze olsun önüne geçmiş olacağımızı umuyoruz.

  • Açılı Fırçalar : Gölgelendirme yapmak için ideal olan bu fırçaların ucundaki eğim net bir sürüş sağlar. Hata yağma olasılığınızı azaltır.
  • Kubbeli Fırçalar : Allığı yanaklarınızın tam orta sına uygulamayı seviyorsanız bu fırçalar sizin için ideal olacaktır. Çünkü kubbeli fırçalar sorunsuz bir şekilde yanağınızın tam ortasına allık uygulamanızı sağlar.
  • Düz Fırçalar :Eğer hızlı makyaj yapmayı seviyorsanız ya da gerçekten vaktiniz yoksa sizin için idealdir düz fırçalar. Hem hızlı hem de düzgün bir uygulama sağlar. Düz fırçaların tek dikkat edilmesi gereken özelliği fazla allık tutmalarıdır. Sadece uygulamadan önce üflemeniz yeterli olacaktır.
  • Beyaz Uçlu Fırçalar : Bu fırçalar siyah kıllıdır ancak siyah kıllardan daha uzun sentetik kıllarla beyaz kıllar da eklenmiştir. Kremsi allıklar için uygundur. Temizlenmesi zordur.
  • Geniş Fırçalar : Büyük fırçalar geniş ucu ve ideal açısı sayesinde allığı çok iyi dağıtır rahat bir kullanım imkanı sağlar.

Bir önceki yazımız olan Oriflame'dan Mücevher Gibi Ruj başlıklı makalemizde Giordani Gold, jewel ruj ve kaşmir ruj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>