Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Akıllı Telefon Kılıfları ve Moda

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle sadece siyah, beyaz ve gri olan cep telefonları da renklenmeye başladı. Her zevke uygun kapak üreten firmalarla sizin için konuştuk ve modacılarla beraber de bu kapakların modaya nasıl uyumlu olabileceklerini gördük. Artık sadece konuşmak ya da mesajlaşmak için kullanılmayan akıllı cep telefonları resmen bir aksesuar halini aldı. Fiyatlarının da çok pahalı olmaması zevkimize uygun alternatiflere sahip olmamızı sağladı.

Ünlü modacılar herkesin nasıl çok fazla küpesi kolyesi çantası varsa bu kılıflardan da o sayıda çok olmasını öneriyor. Sadece çantalarda ya da ceplerde saklanmayan bu ürünler elde taşınmasıyla kıyafetlerimize uyumlu olması özellikle şık bir görünüm ve aheng yakalamak için çok önemli.

Kılıfları üreten firmalar her zevke göre hatta özel tasarımları bile üretebildiklerini ve sonu olmayan bir çeşitlilik sunduklarını belirtiyorlar. Minimalist, modern, popart … daha saymamızın mümkün olmadığı binlerce desen ve renk.

Ayrıca ünlü modacılarımız sadece kıyafetle uyumlu olmamasını ayrıca çanya ve diğer aksesuarlarlada uyumlu olarak cep telefonlarımızı korumamızı öneriyor.

İster cüzdan gibi bir çok cep eklenmiş kılıflar olsun isterseniz de sadece telefonunuzu korumaya ynelik ürünler olsun. Hiç fark etmeden kıyafetlerinizin bir parçası haline getirebilirsiniz.

İşte size bir kaç örnek hemde 30 TL’yi geçmeyen örnekler.

FRANSA~1

untitled

telefon-kiliflari

iphone5-yeni-yeni-moda-miknatisli-kilif-7-600x600

gozluklu-cocuk-aynali-cep-telefonu-kilifi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>