Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Aqua-Rhythm Yoğun Nemlendirici Gençlik Güzelliğini Koruyucu Gece Kremi

19681_1Oriflime gençliğin tazeliğini devam ettirebilecek harika bir ürün. Tek yapmanız gereken sadece her gece düzenli kullanmak. İçeriğindeki yoğun nemlendiriciler cildin nem dengesini sağlıyor. Ayrıca inanılmaz bir güçle yaşlanmaya karşı bir direnç oluşturuyor. 42.90 TL’den kadınlar günü nedeniyle 24.90 TL’ye düşen bu ürün kesinlikle kaçırılmayacak bir cilt bakım ürünü. Ayrıca içeriğindeki bütün maddeler dermatolojik olarak test edilmiştir ve cilde kesinlikle bir zararı olmadığı açıklanmıştır.

Kullanan bay bayan herkes hayatlarının kurtulduğunu nemlendirici seçme derdinden kurtulduklarını belirtiyorlar. Ayrıca yaşlanmayı durdurucu etkisi ile de tüm kullanıcılardan ciddi övgüler almış bu kremi kaçırmayın derim.

Oriflime mart ve nisan kataloglarında bu ve buna benzer ürünler bulunmakta. Bilgi almak ya da sipariş vermek isterseniz blog@ucuzavm.com mail adresine yazmanız yeterli.

 

Bir önceki yazımız olan Amber Elixir Night Kokusu başlıklı makalemizde amber parfüm, demi moore ve oriflame hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>