Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Bahar Nezlesine İksir

0f372f60-91ea-4a8a-a3f6-58322d24dbe3-444x333Mevsimlerin değişmesiyle vücudumuzun yeni mevsime adaptasyon çalışmalarıyla beraber bağışıklık sistemimiz hafif bir zayıflık gösterir. Bu zayıflığı fırsat bilen mikrobik canlılar hemen bizi hasta eder. Vücut direncimize göre bazen çok ağır geçiririz bazen de hafif atlatabiliriz. Vücudumuz mikroplara karşı savaş verirken onu yalnız bırakmamak için çok eskilerden kalan bir tarifi paylaşacağım sizlerle.

Çeyrek limon, 1 çay kaşığı kekik, 1 çay kaşığı nane, 1 çay kaşığı pul biber, 1 tane aspirin ve bir tatlı kaşığı kadar üzüm veya elma sirkesi 1 bardak suda kaynatılır. Kaynadıktan sonra biraz soğuması beklenir ve balla ya da pekmezle tatlandırılarak içilir. Sadece bir gün uygulamanız gereken bu kürü 3-4 bardak tüketebilirsiniz. Vücut ısınızın yükselmesine ve terlemenize yardımcı olacaktır. Ertesi gün ılık bir duş aldığınızda kendinizi çok daha iyi hissedebileceksiniz.

Tabi ki bu sürede yani hastalığı atlatana kadar bol su tüketmeniz de en önemli yardımcınız olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>