Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Bebek-Çocuk Odası Dekorasyonu

Hepimiz çocuklarımız için herşeyin en iyisni en güzelini isteriz. O pembe tenleri zarar görmesin kendini her zaman mutlu hissetsin diye yapmayacağımız yoktur. Hayatımıza yeni katılan o sevimli yaratıklar için dekore edecebileğimiz şık ve konforlu odalardan bir kaç örnek paylaşacağız sizlerle. Dekorasyonda ufak yardımları diye düşündük.7384050

İster erkek olsun ister kız turuncu rengini her zman kullanabiliriz. Hem zeka gelişimini teşvik eder bu renk hemde enerji verir. Bu nedenle bebeğiniz için güzel bir seçin olacaktır. Hele de ultrasonda size cinsiyetini göstermeyecek kadar utangaçsa bebeğiniz.

3505427102_a74c7d9790_o

Genellikl kız çocukları için kullanılabilecek bu dekorasyonda kullanılan siyah renkler odaya bir ağırlık karmış. Bu tarz bi dekorasyon miniklrimiz için pek uygun olmayabilir. Koyu pembe açık pembe daha uygun olurdu bu tasarımda. Ancak yine de zevkler ve renkler tartışılmaz. Yani eğer bebeğinizi böyle bir odada hayal ediyorsanız sizi kim engelleyebilirki.

49156012964775fa48c3b

İşte ideal bir kız odası. Pembenin softluğu hem bebeğinizi yumuşatı hem de anneye iyi gelecektir. Bebek odasını dekore ederken güçlü rnklerden çok soft renkleri tercih etmelisiniz. Raflarda kullanılan sepetler ise anneye müthiş bir kullanım kolaylığı sağlamakta.

hedza_k_z_bebek_odas_10_

Masal odası gibi. Hem çok şirin hemde kullanışlı. Bebeğiniz sadece küçükken değil okul çağına kadar da kullanabilir bu hoş tasarımı.

 

Bir önceki yazımız olan Çalışma Odası Örnekleri başlıklı makalemizde çalışma masası, çalışma odası ve çalışma odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>