Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Bez Dolaplar

Evlerimizdeki eşyaların ya da ıvır zıvırın ortadan kaybolmasını önleyerek düzen sağlamanın en basit yolu dolaplardır.

Her zaman çok şanslı olamayız evimizdeki dolap sayısı açısından ya da mekan genişliği açısından. Bu yüzden de dekoratörler hem evleri yorup bunaltmayacak hemde ortama hoşluk kazandırabilecek çok farklı dolaplar tasarlıyorlar.

İkea gibi mağazarda daha fazla sayıda dolap çeşidi bulmak mümkünken bugün sizler için bez dolap örneklerini incelemeye karar verdik.

genel olarak öğrenci evlerinin bir numaralı mobilyası olsa da son dönemdeki tasarımlar sadece öğrenci evlerini değil yazlıkları ya da evlerimizi de kapsayacak gibi görünüyor.

İster tek renk ki bu konuda benim gördüğüm kadarıyla bir renk sınırı yok, isterseniz de desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Son dönemde hele de tablo halin,i almış olan desenler gerçekten ilginizi çekecek.

03

 

cokamaclibezdolap03effaf

fashion_girl

 

venedik

 

kumsal

 

kirmizi1

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Nasıl Renklendirilmeli? başlıklı makalemizde çocuk odası, çocuk odası dekorsyon ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>