Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Bizimle Yazmak ve Kazanmak İster misiniz?

bigstock-Writer-or-blogger-25840787-420x248Sizinde bildiğiniz gibi ülkemizde bir çok aktif blog var ve blogların çoğuna özgün metin yazarı aranmakta. blog.ucuzavm.com’dan önce bende bloglarla görüştüm ve yazarlığını da yaptım bir kaç sitenin. Ancak bana yazı başına 5 kuruş gibi komik rakamlar ödüyorlardı dolasıyla 10 TL’den fazla, bir ayda almam imkansızlaşıyordu. Bari 50 kuruş verin mübarekler diye çok baskı yaptım olmadı yollarımızı ayırdık.

Bizde sizden aklınıza gelen her konuda yazmanızı istiyoruz. Çok siyasi mevzulara girilmemek şartıyla herhangi bir sınırlama kesinlikle olmayacak bu süreçte. Yani büyük çoğunlukla özgür olacaksınız. Ki biz yazarlar bilirizki nekadar özgür olursak o kadar kaliteli işler çıkar.

Karşılığı diye soranları duyar gibiyim…

Özgün metin istediğimiz için bunun kontrolünü sağlayıp öyle yayınlıyor olacağız. Bunun için de siz yazdığınız yazıyı blog@ucuzavm.com sitesine mail atacaksınız eğer yazı özgünse ve en az 100 kelimeden oluşuyorsa puanlamanız başlayacak.

Başkaları size puan vermeyecek siz gönderdiğiniz metinle beraber bu metinin kategorisini, yazıyla ilgili etiketleri ve bu yazının en fazla 160 karakterlik bir özetini maile eklemeniz yeterli olacaktır. Eğer tüm bu kıstasları yerine getirmiş olursanız 5 puan almış olursunuz.

Özgün Metin : 1 Puan ( Diğer 4 puanı alabilmeniz için tek şart özgün metinden 1 puan almaktır. Metinle ilgili google tarafından hatalı bulunan tüm noktalar size bildirilecek ve düzeltip geri yolladığınızda o yazı için puanlamanız yeniden başlayabilecek.)

Kategori: 1 Puan

Etiket: 1 Puan

Yazı Özeti: 1 Puan

Asgari Kelime Sayısı :1 Puan

Puanlarınız her yeni yazı gönderdiğinizde ve yazınız onaylandığında toplu olarak mail ile size bildirilecektir.

Peki bu puanları ne yapacaksınız?

Hepimiz Avon ya da Oriflame ürünlerini görürüz beğeniriz sipariş veririz ya da vermeyiz. Bu noktada size kaç puanla hangi ürünleri alabileceğinizi mail ile belirtiyor olacağım. Ancak yaklaşık olarak 5 puanı 1-1.5 TL arasında düşünebilirsiniz. Yani 40 tane tam özgün yazı yolladığınızda 50 TL’lik avon yada oriflame siparişi verme hakkınız oluyor.

Tabiki bu puanları nakte çevirme hakkınızda var tercih tamamen sizin.

Eğer bu teklif size ya da tanıdığınız birilerine uygun bir teklif ise blog@ucuzavm.com adresine maillerinizi bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Mekanlarda Otantik Şıklık başlıklı makalemizde ahşap dekorasyon, beyaz dekorasyon ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>