Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Boşluğa Düşmek

nurdandinler_1330943282104Hayatta keşke demek diye bir şeyin gerçekten var olup olmadığını düşündüm… Aslında keşke diye bir şey yoktu, hepsi benim seçimlerimdi… Ve hep keşke olarak adlandırdığım anıları topladığımda istemediğim seçimleri yaptığım anılar diye de adlandırabileceğimi farkediyorum. Hepsi benimdi. Ben yaptım , ben seçtim, ben tercih ettim… Belki kendi mutluluğumdan vazgeçtim, ve sonunda da kendi kaderime yada seçimlerime razı oldum.

Akışına bırakıp yakamak varken neden bir tercih yapmak zorundaydım, yada yaptığım tercihlerde neden gerçek anlamda istediğimi yapamadım… Ve uzayıp giden milyonlarca soru. Yine kesin yada belli bir cevabı yok…

Herkes zaman zaman belli boşluklara düşer. Önemli olan düştüğünüz boşluğu farkedip sizi oradan çekip alabilecek bir güce, içinizdeki inanca, ve iyi bir dosta sahip olmaktır. O boşluklarda kaybolmanıza izin vermeyin. Düşüncelerinizin sizi bir kaosun içine çekmesine engel olun. Yaşantınıza yön verin. Kendinizi başkalarına yönlendirmeyin. Sadece mutlu olun…

Şu dünyada bize sunulan en güzel şey mutlu olmak. Yaşayan bensem, sizseniz ve hepimizin ayrı, ayrıcalıklı düşünceleri varsa, asla başkasının aklına ihtiyacımız yok demektir. Naziklik hoştur, güzeldir… ama kendi mutsuzluğunuzu yaratmadığı sürece o hoşluğu devam eder.

Sizi ileride keşke demeye itecek, aklınıza takılıp günlerce, aylarca, yıllarca orayı meşgul edecek bir nazikliğin kimseye faydası olmaz.

Yaptığınız o seçimi düzeltmek için içine düştüğünüz boşlukta çırpınırken oradan kurtulmak ve o seçimi düzeltmek için elinizde olan herşeyi verebilir, tüm duygularınızdan vazgeçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Erkekler göbeklerini eritmek için ne yapmalıdır? başlıklı makalemizde böbek yağı, erkek ve fazla kilo hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>