Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Çalışma Odası Örnekleri

Günümüzde küçük evlede yaşsak da özellikle bir çalışma odası tasalamaya gayret ediyoruz. Çalışma odası olmasa bile bir çalışma köşesi mutlaka oturma odamızın bir köşesinde ya da yatak odamızın bir köşesinde mutlaka oluyor. Çalışma odanızı tasarlarken fikir alabileceğiniz bir kaç görseli bulacağınız bu yazımızı faydalı bulacağınızı umuyoruz.

804A7E2BDDF68BDE1BCF33FA509779

Yukarıdaki örnek zevkli döşemiş bir çalışma köşesinden. Yeşilin ve beyazın konsantranyonu artırıcı özellikleriyle beraber pembenim enerjisi bir araa kullanılmış. Hem rahat hem de verimli bir çalışma köşesi elde edilmiş bu sayede. Çalışma masasının karşı duvarına sabitlenmiş duvar renkleriyle uyumlu 2 adet pano küçük ip uçlarının göz önünde bulunmasını sağlamış. Çalışma masasının pencereye yakın olması her zaman aydınlık ve ferah bir görünüme neden olacağından cam kenarları çalışma köşeleri için idealdir.

alma_odas_dekorasyonlar_18

Eski objelerin dekorasyo ne kadar şık gözüktüğünü net bir şekilde göz önüne koyan bu fotoğraf hem sıcak hemde nostaljik bir görüntü kazandırmış. Pano olarak eski bir çerçeve kullanılmış ve masa ise gerçekten bit pazarından alınmış. Ancak duvarların rengi ve diğer objeler kesinlikle eskinin şıklığını öne çıkarmış. Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı ata sözünü geçersiz kılan bu tasarımda kullanılan eski mobilyalar gerçekten çalışma odasının  harik algılanmasını sağlıyor.

atlng11

Şık bir tavan arası hoş bir çalışma odasına dönüştürlmüş bu fotoğrafta. Sarı ışık gözleri biraz yorsa da sıcaklık katmış mekana. Çalışma odalarınızda mutlaka gözü yormayan bir aydınlatma seçmelisiniz hem göz sağlığınız hem de çalışmalarınızın daha verimli olabilmesi için.

KATLAN~1

Küçük çalışma odalarında ya da evinizin bir bölümünü çalışma köşesi şekline dönüştürürkenbu tarz katlanan dekoratif objeleri kullanabilirsiniz Hem dolapları sayesinde mekanda dağınıklık yaratmaz hemde size rahat bir çalışma ortamı sunar. Ayrıva mobilyanın ham ahşap görüntüsü ile kullanılan mekana hoş bir sıcaklık verir.

RENKLI~1

Çalışma köşesi olarak çok şık olan bu tasarım konsantrasyon sıkıntısı çekmenize neden olabilir. Güçlü renkleri çalışırken sizi yorabilir. Ancak masa pano ve sandalye kesinlikle farklı bir duvar uygulamasıyla çok şık algılanabilir.

 

Bir önceki yazımız olan DEKORASYONDA RENKLER başlıklı makalemizde dekorasyoda kırmızı, dekorasyonda beyaz ve dekorasyonda gri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>