Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Çocuk Odası Nasıl Renklendirilmeli?

çocukodasındarenkEv dekorasyonu bildiğiniz gibi kişiliği yansıtır. Yansıtmıyorsa ev, ev sahibini rahatsız eder. Bu sadece yetişkinler için değil çocuklar için de böyledir. Eğer bir evde çocukların odası varsa o oda onların gönüllerince düzenlenmelidir.
Çocuk odası düzenlenirken, mekânın sahibine danışılması o çocuğun özgüvenini arttıracaktır. Ancak çocuklar genelde yetişkinlere özendiği için ağır renkler isteyebilirler. Böylesi durumlarda kontrolü belli etmeden elinize almalısınız.
Çocuğunuza odası için turuncu, açık mavi, pembe ve turkuaz renklerini önermelisiniz. Bunu reddetmeyecektir. Eğer kararlıysa çocuk odasında renklerin öneminden bahsedin.
Turuncu; canlılıktı ve yaşam enerjisini arttırır.
Açık mavi ve turkuaz; huzur verir. Gerginliği azaltır.
Pembe; duygusallığın ve saflığın temsilci renklerindendir.
Durumu böyle açıkladığınız zaman çocuğunuz kendisini hem bir birey olarak hissedecek ve bu renklerden birini seçecektir. Aynı zamanda farkında olmadan kişilik sağlığı için uygun renlerle büyüyecek, daha sakin ve daha mutlu bir çocuk olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Eviniz Sizi Anlatmalı başlıklı makalemizde dekorasyon, ev ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>