Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Demi Moore Sizin İçin Tasarladı

Oriflame hepimizin tanıdığı yaşına göre hala genç kızları kıskandıran Demi Moore ile beraber çalışmış. Oriflame kendi sitesinde özel bir animasyonla tanıtmış ve Demi Moore bir dilek tuttu sizde bir dilek tutun ve gerçekleşsin temasıyla yayınlamışlar. Meksikadan, Romanyadan ve daha bir çok ülkeden insanlar dileklerini yazmışlar bu sayfaya. Kim bilir belki hepimiz bu ürünlerle Demi Moore güzelliğine ulaşabiliriz. Mart ayı kataloğunda özel olarak yer verilmiş bu ürünleri sizler için ayrıntılı inceliyor olacağız.

23624_1Bu üründe tropik Tahiti adasından ylang-ylang esansı eklenmiş bu ürün tropik adalarda yaşanan rahatlamayı sağlıyor sanki. Baharatımsı bir koku bırakır tenimizde. Ancak More By Demi Eau De Parfum kokusunda birazcık yasemin ve sanda ağacının gizemli hisside bulunmakta. Daha önce parfüm kullnmamışım dedirten bu ürün tasarımını yapan kadının asaletini tenimize taşıyor. 79 TL’ye satılan bu ürün ödediğiniz bedelin misliyle size dönmesini sağlayacak. Denemelisiniz vazgeçemeyeceksiniz.

Sipariş vermek için blog@ucuzavm.com adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

24739_1More By Demi ürünlerinin en çok tercih edilen bir diğer alternatifi ise cilt ve saç bakım ürünleridir. Her biri 10:90 TL olan bu ürünler hem cildinize bebeksi bir yumuşaklık katacak hemde gün boyu kendinizi tazelenmiş hissedeceksiniz. Hoş kokuları sayesinde de ruhunuzu rahatlıkla şımartabileceksiniz. En sağdaki ürün ise saç spreyi. Sadece saçlarınızı şekillendirmeyecek aynı zamanda saçlarınızı da besleyecektir.

Sipariş vermek için blog@ucuzavm.com adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

Demi Moore tasarımı ya da diğer oriflame ürünlerini daha önceki makalelerimizdeki kataloglardan inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Her türlü siparişiniz ve aklınıza takılan tüm sorular için blog@ucuzavm.com adresini kullanabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Oriflame Nisan 2013 Kataloğu başlıklı makalemizde nisan kataloğu, oriflame ve oriflame nisan kataloğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>