Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Deneme

yalnzlk1zpMutlu olmayı sormuştu bana; nasıl beceriyorsun diye..

Çok zor olmadı yanıtım. Fark etti mi  bilmiyorum gözlerimde ki hüznü o an ki; sisli bakışlarımı.. Bir kaç tümce döküldü kenarlarını ısırdığım dudaklarımdan.

Kimseye ihtiyacım yok benim. Eğer ben iyiysem, mutluyumdur. O’na  ya da bir eşyaya bağlı değilim..değilim..Ben ben, iyiyim ..gerçekten iyiyim…sonra direndim akıtmadım, gözlerimden geçmişimi…

ve takındım yüzüme en şahanesinden bir gülümseme, inandırdım mutlu olduğuma, ve en çok da ben inandım mutluluğuma !

Bir önceki yazımız olan Mekanlarda Otantik Şıklık başlıklı makalemizde ahşap dekorasyon, beyaz dekorasyon ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>