Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Dev Çantalar

Modacılar her dönem birbirinden enteresan tasarımlarla göze hitap etmenin yanında bizleri çok fazla şaşırtabiliyorlar.

Her ne kadar modanın kölesi olmasak da yine de göz ardı edemiyoruz. Ancak moda içerisinde bize yakışanı bulmak kesinlikle zor iş.

Son dönemde kadınların ve erkeklerin vazgeçemedikleri büyük boy çantalar yine bu yaza damgasını vuracak. Hem içinde eşyalarımızı rahatça taşıyabiliyoruz hem de kullanım kolaylığı sağlıyor. Renkler ve dokular konusunda yine binlerce alternatif var. Hangisi sizin kullanımınız için uygunsa onu seçmelisiniz.

Bizler de sizler için birbirinden güzel büyük boy çantaları bulduk. Bakalım gerçekten hangisi beğeninize hitap edecek… En azından bir fikir edinmiş olmanız önemli bizler için…

canta_ucuzavm10

 

canta_ucuzavm9

 

canta_ucuzavm8

 

canta_ucuzavm7

 

canta_ucuzavm6

 

canta_ucuzavm5

 

canta_ucuzavm4

 

canta_ucuzavm3

 

canta_ucuzavm2

 

canta_ucuzavm1

 

Hem yaz mevsimlerinde hem de kış mevsimlerinde kullanabileceğiniz bu çantalar umarız aklınızda bir fikir oluşturmuştur. Ve son bir uyarı daha büyük çanta taşımayı seviyorsanız anahtarı telefonu ve cüzdanı kolay ulaşılabilir yerlere koymayı unutmayın:)

 

Bir önceki yazımız olan Frey Wille'den Gustav Klimt Takılar başlıklı makalemizde aksesuar, bileklik ve erkek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>