Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Diş Bakımı

diş bakımıİnsan gülümsediği zaman olduğundan daha güzel görünmektedir. Gülümsemesi güzel olan bir insan her zaman daha ilgi çekici ve daha sevimlidir. Tabi ki gülümserken en çok dikkat çeken şey dişlerimizdir.
Dişlerdeki çürükler bu nedenle baş belası olarak nitelendirilmektedir. Ancak çürükleri önlemenin yolu vardır. Diş yapınız ne olursa olsun doğru bir diş bakımı, güzel bir gülümsemeyi getirecektir. Kendiniz için en doğru diş bakımını diş hekiminize danışarak bulabilirsiniz. Bunun haricinde çürükleri önlemek için genel geçer belli yollar vardır.
Öncelikle diş macununuz florlu olmalıdır. Diş fırçası en fazla dört ayda bir değiştirilmeli ve doğru bir fırçalama yöntemi kullanmalısınız. Diş ipi ve kürdan gibi diğer temizleyiciler de diş bakımında dikkatli bir şekilde yerini almalıdır.
Ayrıca dikkatli beslenmek sağlıklı dişlerin temel şartıdır. Doğru beslenmek cildimiz, sağlığımız, kilomuz için nasıl önemli bir rol oynuyorsa dişlerimiz için de o kadar büyük bir yere sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Su Zayıflatır Mı? başlıklı makalemizde kilo verme, su ve zayıflama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>