Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Divine Sensual EdP ve Roll-on

19795_3Oriflame mart ayı kataloğunda hem kampanyalı hemde bayanların çok tercih ettiği bir ürün daha.

Zaten bayanlar Divine serisinin doğallığını ve üzerlerinde bıraktığı taze etkiyi biliyorlar. Bu ürün ise vanilya, amber ve sandal ağacı kokularını beraberinde bulundurmakta. Divine Sensual ürünü roll-onu ile beraber size gün boyu çekiciliğin hazzını yaşatırken aynı zamanda tazeliği de yaşatacak.

Gelelim ücret meselesine. 72,90 TL olan fiyatı mart ayına özel 36,90 TL’ye düşürülmüş. Ayrıca 12,90 olan roll-on ise sadece 6,90 TL. Her bayanın kendini özel ve çekici hissetmesinin fiyatı bu kadar düşürülmüşken kaçırılmayacak bir fırsat.

Divine Sensual kokusu ve diğer Oriflame ürünleri hakkında bilgi almak ya da sipariş vermek için blog@ucuzavm.com adresine mail atmanız yeterli.

Bir önceki yazımız olan Giordani Gold EdP ve Hediyeleri başlıklı makalemizde deodorant, Giordani Gold ve oriflame hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Responses to Divine Sensual EdP ve Roll-on

 1. michael kors diyor ki:

  michael kors…

  Je pense que vous avez noté des détails très intéressants, merci pour le poste….

  • UcuzAVM diyor ki:

   Bonjour Michael,
   Je suis content que vous avez aimé mon site. Je pense que je veux vous aider. Bien sûr, je ne peux m’empêcher de donner de plus amples informations à propos de ce qui se passe à ce sujet.
   En attendant, je ne sais pas le français, je l’ai écrit en français avec google traduction. Je pense que nous pouvons communiquer en anglais plus sain.
   Blog@ucuzavm.com pouvez également jeter une adresse e-mail sur le sujet.
   Merci encore pour votre intérêt
   Bonne journée

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>