Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

El Bakımının Önemi

elbakımıönemi

Ellerimizin yaşlanması, yüzümüzün yaşlanmasından daha kötüdür. Çünkü eller asla eski haline dönmüyor. Bunun için ellerimize daha özenli ve daha dikkatli davranmalıyız. Bunun için yaşımız kaç olursa olsun el bakımı asla ihmal etmeliyiz.

Sadece temizlik malzemeleri değil, sağlığımız ve cildimiz için yararlı birçok şey de ellerimizi yıpratır. Su, güneş, deniz ve yağmur gibi doğal kaynaklar ellerimiz için tehlikedir.  Bu da el bakımının diğer bakımlardan daha çok öne çıkarılması gerektiğini bize gösterir.

Ellerin yaşlı görünmesinin geri dönüşü olmamasından daha büyük bir sıkıntı daha vardır. Mesela yüzümüz ne kadar yaşlı görünürse görünsün aynaya bakmadığımız sürece bunu fark etmeyiz. Ama ellerimiz sürekli gözümüzün önündedir. Yaşlı görünen eller bize kendimizi yaşlı hissettirecektir. Bu da kendimizi olmadığımız kadar yaşlı hissettirecektir.

Yani el bakımı psikolojik anlamda da genç kalmamız için önemli bir yerde durmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Diş Bakımı başlıklı makalemizde diş bakımı ve sağlıklı dişler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>