Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Erkekler göbeklerini eritmek için ne yapmalıdır?

erkeklerde-gobek-eritme-225x225Erkek göbekleri kadınlardan farklı olarak genelde iki şekilde yağlanır.

Bunlardan birincisi iç karın yağlanmasıdır. Bu tip yaplanma sorunu karın kaslarının altının yani organların yağlanması şeklinde kendini gösterir. Mutlaka uzman bir hekime ihtiyaç vardır ve kesinlikle çeşitli yağ yakıcı ilaçlar kullanarak bu yağlardan kurtulabilirler. Öncelikle metabolizmalarında olan bozukluk giderilmeli sonrasında ise kilo verme süresi teşvik edilmelidir. Zaten metabolik bir bozuklu yoksa kesinlikle iç organlarda da bir yağlanma olmaz.

Kas üstü yağlar ise metabolik bir bozukluk olmadan genelde tüm toplumlarda görülen yağlanma şeklidir. Kendinize uygun hafif bir diyetin yanı sıra egzersiz yapılması da bu bölge için olumlu sonuç verir. Yapacağınız egzersizleri her gün sabah ve akşam olmak üzere 15′er dakika uygulamanız yeterlidir. Öncelikle yarı ya da tam mekik sonrasında da sırt üstü yatarak bacakların hareketi sayesinde sağlanan alt karın hareketleri bu yağlı bölgeyi yok edecektir.

Ayrıca ister iç ister dış yağlanmanız söz konusu olsun en önemli egzersiz yürüyüştür. Uzlamlar bir yete geç kaldığınızdaki tempoya yakın bir 20 Dk’lık yürüyüz hava şartları ne olursa olsun her gün vazgeçmeden yapılmalıdır. Eğer bir eklem rahatsızlığınız varsa da yürüyüş yerine yüzmeyi de tercih edebilirsiniz.

Pes etmeden yapılan bütün çalışmalar hem kaslarınızı geliştirecek hem de göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulabileceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Güzellik Uykusu Gerekli mi? başlıklı makalemizde cilt sağlığı, güzellik ve güzellik uykusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>