Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Evde Kaş Alabilir miyiz?

resim104452Yüzde en karakteristik nokta kaşlardır. Yüzünüz için en ideal kaş şeklini belirledikten sonra evde kendi başınıza da alabilir ve şekil verebilirsiniz. Çok dikkatli olunması gereken bir uygulama olsa da bir kaç püf noktayla evde kaşlarınızı alabilirsiniz.

İşte öneriler…

Öncelikle kaşlarınızı gün ışığında almalısınız. Evde kullandığımız aydınlatmalar bazen hatalı sonuçlar doğurabilir. Gün ışığından en fazla faydalandığınız noktayı seçin ve aynayı cama dayayarak işlem yapmaya başlayın.

Kaşlarınızı almadan önce kaşlarınıza biraz jöle sürerek sabitlemeniz size inanılmaz bir kolaylık sağlar. Ve yanınızda hassas bir cımbızınız varsa rahatlıkla sonuca ulaşabilirsiniz.

İlk işlem olarak eğer uzun ise kaşlarınız biraz boylarını kısaltarak başlayın. Çok fazla kısaltmayın çünkü hatalı bir alımda uzun kaşlarınızı kullanarak hatayı gizleyebilirsiniz.

Kaşlarınızın en dağınık kısımlarını temizleyin önce. Sonrasında olmasını istediğiniz şekli belirleyin ve ince yerleri almaya başlayın.

Ayrıca kaşın en dikkat çekici kısmı kavisidir. Kavisin göz bebeğiniz ile aynı hizada olması önerilmektedir. Bu nedenle kaşı ortadan almaya başlayın ve kuyruk kısmına doğru ilerleyin.

Ayna karşısında ve sürekli kontrol ederek alırsanız kesinlikle hataya mahal vermemiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Vücudu Şekillendirmek İçin Çikolata başlıklı makalemizde çikolata, incelme ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>