Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Eviniz Sizi Anlatmalı

ev düzeniZamanımızı ne kadar dışarda geçirirsek geçirelim dönüp geldiğimiz yer en güvenli sığınağımız, evimizdir.
Kullandığımız renkler, mobilya ve aksesuarlar iç dünyamızın birer temsilcileridir. Her insanın zevkleri farklıdır huzur anlayışı da öyle. O yüzden ev dekorasyonunda kendi tarzınızı yaratabilmeniz, hayatınızı kendi elinize alabilmeniz açısından önemli bir yere sahip.
Bir süre gözünüzü kapatıp hayal edin. Dış dünyanın keşmekeşinden stresli, gergin, patlamaya hazır bomba gibi geldiğinizde mekanınızda ne görmek istersiniz? Ayaklarınızı uzatıp televizyon seyredip dinlenmeye çalıştığınız salon sizi rahatlatıyor mu?
Cevabınız hayırsa hemen değişime hazırlanın.
Önce sıkıntı veren objelerden fazlalık olarak gördüğünüz her şeyden kurtulun. Kedinize uygun renkler bulun. Mesela tekdüzelikten hoşlanmıyorsanız kahverenginden uzak durun. Ancak bu renk çalışma odaları için uygundur. Çünkü dikkat dağıtmaz. Ya da çok gergin bir hayatınız varsa mavi ya da yeşil gibi sakinleştirici renkleri tercih edin.
Moda olanı değil kişiliğinize uygun olanı seçin. Sadece ufacık bir duvar süsünün bile değişime katkısı büyükken kendi ev dekorasyonsuzu yapmanız hayatınızı değiştirecektir. Unutmayın; sizi neyin mutlu edeceğini yalnız siz bilebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pilates Boy Uzatır mı? başlıklı makalemizde boy uzatma, esneme ve incelme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>