Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Giordani Gold EdP ve Hediyeleri

24169_1Oriflame mart ayına özel harika bir kampanya daha yapmış. Zambak ve mandalina kokusunun birlikte kullanılması sonucu oluşan etkileyici ve kalıcı koku tabiki Giordani Gold. Zarif bir akdeniz kadını kokusu olan Giordani gold tekrar yorumlanarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca çok da ekonomik bir kampanya ile.

Giordani Gold 50 ml fiyatı 72,90 TL. Ancak kampanyanın güzelliği şu ki hem 50 ml Giordani Gold kokusunu 48,90 TL’ye alabiliyorsunuz ayrıca yanında 2 tane de hediye gönderiliyor sizlere.

Bu hediyelerden biri Giordani Gold kokusuna sahip bir deodorant. Anti-perspirant özelliği sayesinde gün boyu kötü ter kokusundan uzak tutacak sizi.

Diğer hediye ise Giordani Gold roll-on. Koltuk altınızda ter izleriniz olmayacak ve özel içeriği sayesinde kıyafetlerinizde leke bırakmayacak.

Bu hediye ürünleri tek tek almak isterseniz deodorant 16,90 TL roll-on ise 12,90 TL.  Yani 3 ürünü birlikte başka zaman almak isterseniz 102 TL civarında bir bedel ödemeniz gerekir. Ancak Oriflam kampanyası sayesinde bu bedeliden 53,80 TL kar ederek Giordani Gold’a ait üç muhteşem kokuya sahip olabiliyorsunuz.

Giordani Gold ve Diğr Oriflame ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için blog@ucuzavm.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Rimel Kullanımındaki Doğrular ve Yanlışlar başlıklı makalemizde göz makyajı, kirpik ve maskara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>