Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Gündüz Makyajı Nasıl Yapılmalı?

gündüz makyajı nasıl yapılmalı

Gündüzleri hayatımız daha yoğun bir tempoda geçer.  Aydınlık sayesinde bütün ayrıntılar daha çok dikkat çeker. Hareketlilik ve güneş yaptığımız makyajı tehdit eder.  Daha günün bitmesine saatler varken akan makyajımız bizi yarı yolda bırakmıştır.

Tabi gündüz makyajı yapmıyorsak…

Gündüz, ağır bir makyaj yapmak, hareketli saatlerde fazlasıyla absürt durur. Bunun yerinen hafif makyajı tercih etmek her zaman daha uygun olacaktır. Gündüz makyajında seçeceğiniz renkler asla ten renginizden uzak olmamalıdır. Dudaklar için mat renkler ya da dudak kalemleri yerine parlatıcılar seçilmelidir.  Göz makyajı gündüz de önemlidir ancak kendini belli etmemelidir.

Eğer makyajdan sonra şeffaf bir pudra kullanılırsa yüz parlamaz ve yüzde daha doğal bir görüntü sağlar. Tabi makyaj yapmadan önce cildinizin temiz ve nemli olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer buna dikkat etmezseniz makyajınız ne kadar doğal olursa olsun, yüzünüz asla sağlıklı görünmeyecektir.

Bir önceki yazımız olan Diş Bakımı başlıklı makalemizde diş bakımı ve sağlıklı dişler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>