Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

gunes-gozlugu-secerkenYaz kış kullanılan hem aksesuar hem de sağlık açısından vazgeçemediğimiz objeler güneş gözlükleridir. Her renk her model artık ulaşılabilir durumda. Tabi ki kendimize özel güneş gözlüğü seçerken uzmanların önerilerini de kulak arkası etmememiz gerekiyor.
Eğer aktif bir güneş gözlüğü kullanıcısıysanız yani tek amacınız gözlerinizi güneşin olumsuz etkilerinden korumaksa bir göz doktorundan yardım almalısınız. Ancak güneş gözlügünü sadece süs olarak kullanıyorsanız her yerden gözlük alabilirsiniz. Uzmanlarına sorduk ve güneş gözlüğü alırken yüzümüzle uyumu hakkında bilgi aldık. Hadi beraber bu önerilere bir göz atalım.
Kare bir yüz şekliniz varsa oval yuvarlak çerçeveli gözlükler tercih etmelisiniz.
Oval bir yüz şekliniz varsa bütün modeller yüzünüze uyacaktır.
Uzun yüz şekline geniş kemik çerçeveli gözlukleri öneren uzmanlar çerçevesiz gözlüklerden de mutlaka uzak durulmalı bu tip yüze sahip olanlar diyorlar.
Yuvarlak yüz hatları olan kişiler üstten çerçeveli ve köşeli gözlükleri tercih etmeliler.
Üçgen yüz hatlarına sahipseniz kalın çerçeveli gözlüklerden vazgeçmemelisiniz.
Bu önerileri göz önünde bulundurmakta fayda var.

Bir önceki yazımız olan 2013 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Modası başlıklı makalemizde 2013 ayakkabı modası, babet ve platfom hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Responses to Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

 1. michael kors sacs diyor ki:

  michael kors sacs…

  Merci pour tout autre poste merveilleux. Où d’autre peut-on obtenir ce genre d’informations dans une telle approche idéale de l’écriture? J’ai un exposé la semaine suivante, et je suis à la recherche de ces informations….

  • UcuzAVM diyor ki:

   Bonjour Michael,
   Je suis content que vous avez aimé mon site. Je pense que je veux vous aider. Bien sûr, je ne peux m’empêcher de donner de plus amples informations à propos de ce qui se passe à ce sujet.
   En attendant, je ne sais pas le français, je l’ai écrit en français avec google traduction. Je pense que nous pouvons communiquer en anglais plus sain.
   Blog@ucuzavm.com pouvez également jeter une adresse e-mail sur le sujet.
   Merci encore pour votre intérêt
   Bonne journée

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>