Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Güzellik İçin; Su ve Güneş

su ve güzellikYazın cildimizin daha pürüzsüz olmasının sebebi en doğal cilt besleyicilerinden daha çok yararlanmamız. Bunlardan bir tanesi tahmin edebileceğiniz gibi güneş. Ancak dünyadaki tüm canlılar içi önemli bir kaynak olan güneşe karşı tedbirli davranmamız gerekmektedir. Çünkü ışınlarına fazla maruz kalırsak çeşitli cilt hastalıklarına da yol açabilmektedir. Tabi ki doğru beslendiğiniz ve güneşin en yakıcı saatlerinde ondan korunduğunuz sürece güneşten korkmanızı gerektirecek hiçbir neden yok.

Cildin asıl koruyucu meleği ise sudur. Su cildin yaşlanmasını önler ve cildi tazeler. Yaz aylarında çok sıcak olduğu için daha çok suya ihtiyaç duyarız. Daha fazla su tüketimi demek daha pürüzsüz bir cilt demektir. Su; sadece cilt bakımında değil, diyette de ayrı bir yer tutar. Diyet yaparken ağırlıklı olarak su ve sulu gıdalardan yararlanılıyor. Bu da hem daha hızlı hem de daha sağlıklı kilo vermemizi sağlıyor. Suyun bahsettiğimiz konuların dışında daha birçok yararının olması kış aylarında da su tüketimimizi arttırmamız gerektiğine bir kanıt. Kışın günde ortalama sekiz bardak su içmek bu ihtiyacı karşılayacaktır.

Sağlıklı beslenme ve bilinçli uygulamalar en önemli doğal kaynaklardan olan güneş ve suyun cildimize bakım yapmasına yardımcı olacaktır. Pürüzsüz bir cilt için bu doğal kaynaklardan faydalanmak hem ucuz hem de sağlıklı bir yöntem.

Bir önceki yazımız olan Hafıza Güçlendirmek İçin Egzersiz başlıklı makalemizde alzimer, egzersiz ve erkek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>