Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Hadise Saç Modeli Yapımı -Video-

HADISE3Hepimiz televizyonda gördüğümüz sanatçıların ya da mankenlerin saçlarına makyajlarına bayılırız. Ama biliriz ki kimse kendisi uğraşmaz tamamen işin uzmanı olan ekibine kendisini teslim eder.

Her zaman kuaförlere ayıracak bütçemiz olamayabiliyor. Bu durum da evde kendi kendimize o harika modellere ulaşabiliriz.

Bu yazımızda saç modeline özellikle bayıldığım ve çok kullandığım Hadise’nin saçlarına nasıl kavuşacağımızı inceleyeceğiz.

Aşağıdaki videoda ayrıntılı anlatılmış olmasına rağmen yine de bir kaç küçük öneriden söz etmek iyi olacaktır.

Öncelikle saçlarınız temiz olmalı ve uygulamaya başlamadan önce ısıya karşı saçları koruyacak bir serum uygulamak faydalı olacaktır. Maşa ile sıcak uygulaması saçlarınızı yakmamış olur bu sayede.

Ayrıca saçlarınızı katlı kestirerek her zaman daha modern bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tırnaklarınızla Büyüleyin başlıklı makalemizde bakım, el ve el bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>