Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Hasas Gözler İçin Makyaj Önerileri

makyajteknikleri_gozmakyajiornegiHassas gözlere mi sahipsiniz. En kaliteli malzemeleri kullansanız bile gözleriniz hassasiyet mi gösteriyor ? Hassas gözleriniz için süper tavsiyelerimiz var. Bu tavsiyelerle gözlerinizin acısı biraz olsun dinecek.

Her akşam makyajınızı çıkarıp yatın dememize gerek yok herhalde. Ancak buna rağmen gözleriniz hala bir hassasiyet gösteriyorsa makyaj aparatlarınızı temizlemeyi ihmal ediyorsunuz demektir. Far fırçası, rimel fırçası gibi objeleri ılık suda bekletmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır.

Ayrıca toz farlar da uçabilmeleri nedeniyle çok önerilmemektedir. Toz far yerine krem far kullanmak far taneciklerinin gözlerinize kaçmasını engeller. Bu sayede tahrişin önüne geçilebilir.

Göslerinizin alt kirpik diplerine kalem ya da eyeliner kullanmayın. Çünkü gözünüz için gerekli olan yağların çıkış kanallarını tıkayabilirsiniz. Bu durum da gözlerinizin kurumasına ve arpacık oluşumuna neden olabilir. Eğer alt kirpikleri boyamadan duramıyorsanız kirpik diplerine sürmemenizi öneririz.

Suda çözünmeyen yani waterproff makyaj ürünlerinden uzak durun. Özellikle gözleriniz için uyguladığınız makyajlarda temizlemesi zor olan bu ürünleri kullandığınızda hassasiyetiniz daha da artacaktır.

Bu öneriler ışığında yapacağınız makyaj gözlerinizde oluşabilen hassasiyeti büyük ölçüde önleyecektir.

Bir önceki yazımız olan Oriflame'dan Love Potion EdP Dokunuşu başlıklı makalemizde kalıcı koku, Love Potion ve oriflame hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>