Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Hermes’ten Erkek İhtiyaçlarına Cevap

Kadınların bütün ihtiyaçlarına cevap veren önde gelen markalar son dönem yükselişte olan erkek modasına da el atmış durumda. Artık büyük markalar kadınlardan çok erkek ihtiyaçlarına çözüm üretmeye başladı.

Son dönemde erkek modası yükselişte olsa da İstanbul sokaklarına çok uğradığı söylenemez.

Ancak bir kadın olarak erkekleri daha şık görmek ve daha nasıl şık olurlar konusunu irdelemek göz zevkimiz için önemli:)

Ayrıca erkekler çok fazla alternatife alışık olmadıklarından onların bilinçlenmesi ve neyi nerde ne zaman giymeleri gerektiğini bilmeleri gerekiyor.

Fransız Hermes Modaevi son dönemde çok daha fazla erkek ürünü üretmeye başladı. Koleksiyonları her zaman beğenilen moda evi 2013 yaz modasında erkeklerin yine akıllarını çelmeye çalışıyor. Hem canlı hemde erkekleri ürkütmeyecek tonlarda hazırlanmış olan koleksiyonundan birkaç örnek paylaşmak istedik sizinle. Sizin de çevrenizde mutlaka imajında değişiklik yapmak istediğiniz birileri vardır ve Hermes bu konuda çok iyi bir yardımcı.

0b05f9c6-6b60-4816-856d-a1749c705c03

 

Renkleri erkekleri asla korkutmamalı. Aksine bu renkleri kullanmaları halinde daha çekici ve feminen bir görüntüye kavuşurlar.

f8f1cfa0-8c38-4af9-8ea7-9a3e9f487b0c

 

Son dönemde moda olan bu şapka trendi Hermes’in koleksiyonunda da bulunuyor. Tek farkla canlı renkler. Kullanan beylerin çok Cool olacağı akıllardan çıkmaması gereken bir durum.

1b8d2adf-5ebe-4e00-ac67-233f351bbb61

 

Hem rahat hem şık hemde rengi itibariyle bütün kıyafetlere uyumlu olabilecek bu ayakkabı modelinden erkekler birer tane edinmeli bence.

5c033dc2-99a4-4d1c-83cc-5c906d4775c2

 

Erkekler için acil durum kiti şeklinde tasarlanmış bu aksesuar erkeklerin ihtiyaçlarını gerçekten karşılayacağa benziyor…

Bir önceki yazımız olan Volan Şıklığı başlıklı makalemizde adl, beymen ve gabbana hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>