Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

İri ve Çekici Gözlere Kavuşmak İçin Makyaj Önerileri

ucuzavmirigozHer kadının hayalidir iri ve çekici gözler.

Hem daha çok şey anlatabilmek hemde bakanın gözünü alamadığı gözlere sahip olmak aslında bir kaç püf noktada saklı…

İşte maddeler halinde iri ve çekici gözlere kavuşmanın sırları…

  • Göz altlarınızda koyu renk halkalar varsa eğer önce bunlardan kurtulmanız lazım. Pembe ya da şeftali tonlarında bir kapatıcı daha iyi renk gizleme özelliği olduğundan büyük çoğunlukla bu halkaları yok eder.
  • Alt kirpik diplerinize açık renkli ve parlak göz kalemi uygularsanız bu parlaklık ve açık renk sayesinde gözleriniz daha iri görünür.
  • Göz büyütmek için bir diğer hile ise gözlerinizin burnunuza yakın kesimine beyaz ya da bej rengi göz kalemi uygulamanızı öneriyoruz. Aslında bu uygulama da bej kalem kullanmak gözlerinizi daha doğal gösterir.
  • Üst kirpikleriniz için kıvırma aparatı kullanıyorsanız ya da kullanmıyorsanız bile alt kirpikleriniz için mutlaka kullanın. Alt kirpiklerinizin daha hacimli görünmesi gözlerinizi de olduğundan daha iri gösterir. Ayrıca eğer gerek varsa takma kirpik de kullanabilirsiniz.
  • Alt kirpiklerinizin alt kısmına açık ve sıcak renklerden far uygularsanız gözlerinizi daha çok dikkat çekici hale getirebilirsiniz.
  • Göz çevrenize tüm yüzünüze uyguladığınız pudradan daha çok pudra uygularsanız başka bir işleme gerek kalmadan gözlerinizi iri gösterebilirsiniz.
  • Likit eyeline kullanmak alt ve üst kirpiklerde gözleri daha büyük gösterir.
  • Gözlerinize sadece kapatıcı ya da pudra uygulayıp hafif bir maskara ile dudak parlatıcısı ile makyajı tamamlarsanız bu sade görünümde gözleriniz daha iri görünür.
  • Göz farınızı da aynı rengin iki farklı tonundan kullanırsanız göz kapağınızı daha geniz gösterirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Ruj Sürmek Çok Kolay başlıklı makalemizde dudak balmı, fondöten ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

One Response to İri ve Çekici Gözlere Kavuşmak İçin Makyaj Önerileri

  1. [...] Aslında yorgun bir yüzden kurtulmanın en etkili yolu gözlerinizi daha iri ve çekici gözlere sahip olmaktır. İri ve çekici gözlere nasıl sahip olacağınızı öğrenmek için tıklayın. [...]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>