Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Kanaviçe Topuklular

Anadolu’da çok fazla kullanım alanı olan ve sadece el emeği göz nuru kaneviçelerin kullanım alanındaki değişiklikten söz etmeye çalışacağız bu yazımızda.

Barbara Bui Amerika’da herkesin tanıdığı ve tasarımlarının çok beğenildiği bir modacı. Barbara Bui harika tasarımlarına bu yıl kaneviçe desenini eklemiş. Anadoluda bolca kullanılan bu deseni ayakkabı ile birleştiren Barbara hem otantik hem de son derece şık ürünler elde etmiş.

En son tasarımında da Anadolunun çok iyi bildiği kanaviçe deseninden ve renklerinden ilhan alarak nefis ayakkabılar üretmiş.

Bu mevsimde zaten çok renkli ve desenli tasarımlar tercih eden biz bayanlar bu ayakkabılara bayılacağa benziyor. İşte sizin için bir kaç örnek…

kanavice_ucuzavmkanavice_ucuzavm1kanavice_ucuzavm2

 

Bir önceki yazımız olan Moda Üzerine başlıklı makalemizde ayıp, cevap ve etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>