Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Kendi Kendinizin Kuaförü Olmak – Video -

Kadınların vazgeçilmezidir kuaförler. Alışverişe gitmesek de olur ama kuaföre gitmeden olmaz.

Ancak eğer benim gibi kuaförlerden hoşlanmıyorsanız oradaki muhabbet sizi sarmıyorsa ya bakımsız olacaksınız ya da kendi kendinizin kuaförü olacaksınız.

Kaş bıyık almak saç boyama gibi işlemleri çoğu kadın kendi başına halledebilmekte. Ancak kuaförlere saç kestirmek için gidilmekte.

Oysa artık kuaförlere saç kestirmek için bile gitmenize gerek kalmayacak.

Evde yapacağınız basit bir aparat ile saçlarınızın uçlarındaki kırıklardan tamamen kurtulabilir, kat kesebilir ve kahkül ya da perçem sahibi olabilirsiniz.

İşte size fikir vermesi açısından harika bir video. İzleyince çok kolay dedim ve uyguladım. Uygulamak inanın çok daha kolay :) )))

Bir önceki yazımız olan Dekoltene iyi Bak başlıklı makalemizde buz ile cilt bakımı, cilt bakımı ve dekolte hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>