Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Kendinizden vazgeçmeyin!

Bir insana uzaktan ne kadar çok yakıştırma yaparsanız o insan zamanla sizin evrene göndermiş olduğunuz negatif yada pozitif enerji sayesinde bunu kendisine çeker ve o kişi hakkındaki düşüncelerinizde zamanla haklı çıktığınızı görürsünüz..

Birkaç örnek vermek gerekirse bir insanın başarısızlığını gördüğünüzde ona üst üste “sen yapamazsın” “uğraşma başaramazsın” vs cümleler kurduğunuzda kişi kendine olan güvenini zamanla kaybedecek ve bunun altından kalkamayacak duruma gelecektir. Sadece başarı değil her alanda aslında ağzımızdan çıkan kelimeleri çok düşünerek söylememiz gerektiğine inanıyorum.

Çok yönlü düşünmek belkide en önemlisi.. Tabiki her insan bir düşünce, her insan ayrı bir dipsiz kuyu… Hepsinin ne düşündüğüne hakim olmak imkansız birşey ve sadece bir kişi herkesin düşüncesini kendi aklından geçiremez. Aslında son yıllardaki gözlemlerim sürekli negatifliğe doğru gittiğimiz peki neden? ne için? Pozitiflik kadar güzel bir düşünce varken neden negatif? diye sormaktan insan kendini alamıyor..

Aslında cevap basit. Yaşam standartlarımız, yaşama tarzımız ve etrafımızdaki insanlar, yaşadığınız şehir, veremediğimiz kararlar, cesaretsizliğimiz ve daha bir sürü etken bu sorulara cevap olabilir. Öncelikle hayatımızdaki artılarımızı eksilerimizi tam anlamıyla belirlememiz çok önemlidir. Bunu yapabildikten sonra belkide kendimize sorun olarak gördüklerimizi azaltabiliriz.

Ne olursa olsun, ne yaşanırsa yaşansın..

İnsanın her zaman kendini toparlayabildiğini, her zaman bir çıkış kapısı bulup içinde kaybolduğu boşluktan, boş vermişlikten, çabalamama duygusundan kurtulduğuna şahit oldum.

Umudunuzu yitirmeyin umut her zaman insanın içinde.

Sadece kendimize inanmamız, güvenmemiz, her adımda önce kendimizi, mutluluğumuzu ve hayatta olduğumuzu hala yaşıyorken sorunları düzene sokabileceğimizi ve her şeyin üstesinden gelebileceğimizi bilmemiz lazım.

Siz mutsuzsanız diğer insanların mutluluğunun pek anlamı kalmaz. Başkalarının mutlulukları sizi mutlu edemez. Ve siz olmazsanız onlarda olmaz. Bu yüzden kendinizi sevin. Ve değer verin…

Bir önceki yazımız olan Astolojik Blog Yazarı Aranıyor başlıklı makalemizde astonomi, avon ve burçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>