Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Kırmızı Ruj Sürmek Çok Kolay

Make up cosmeticAşkın tutkunun rengi kırmızı. Ayrıca çekiciliğin ve cazibenin rengi de…

Hemen hemen her bayanın bir tane kırmızı ruju vardır. Ancak kabul edelim ki kullanmak cesaret istiyor.

Aslında o kadar da zor olmayan kırmızı ruj sürmek için bir kaç basit noktaya dikkat ettiğinizde rujunuz daha da çekici görünecektir.

Öncelikle kırmızı ruj koyu renk rujlar sınıfına girer ve koyu renk ruj dudaklardaki ufak pürüzleri daha belirgin hale getirir. Bu görüntünün oluşmaması için ya dudak balmı kullanmalısınız (oriflame dudak balmlarına ulaşmak için tıklayın…)ya da hafif bir peeling uygulamalısınız.

Dudak cildin diğer yerlerine göre daha fazla kan damarı ihtiva ettiğinden ve bu damarlar yüzeye daha yakın olduğundan rengi farklıdır. O nedenle beğendiğiniz bir ruju sürdüğünüzde sizde rengi tamamen farklılaşabilir. Bu durumu önlemek adına dudaklarınıza fondöten ya da baz uygulaması yapabilirsiniz (Oriflame Baz ve Fondötenler için tıklayın…). Bu basit hileyle rujunuz olması gereken renkte görünecektir.

Kırmızı ruju kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ruju dudağınızın ortasından başlayarak sürmenizdir. Sonra dağıtmanız halinde renk ve yoğunluk üzerinde daha rahat kontrol sağlayabilirsiniz.

Kırmızı rujunuzun daha profesyonel görünmesini istiyorsanız rujunuz ile aynı ya da yakın tonlarda dudak kalemi kullanabilirsiniz. Hem hatları daha keskin yapar hem de daha profesyonel bir görüntü yakalarsınız.

Kullandığınız kırmızının daha dikkat çekici ve saf bir kırmızı olmasıysa son arzunuz o zaman da dudaklarınızı beyaz kalemlerle boyadıktan sonra ruj uygulayabilirsiniz. Ancak tamamen dağıttığınızdan emin olmanız şartıyla.

Artık daha güzel görünen kırmızı ruj uygulamasını gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Ayrıca Oriflame’in birbirinden çekici kırmızı rujları için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Renkli Masakaradan Kormamak başlıklı makalemizde kadın, kirpik ve maskara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>