Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Korkularımız…

korkHepimiz hayatta bişeylerden korkarız. Hepimizin kendine göre ayrı ayrı tanımları olan bu kavramın temeline indiğimizde aslında çok da şaşırtıcı bir durumla karşı karşıya kalıyoruz.

Tüm danışanlarıma sordum korku sizce nedir diye. Ve anladık ki hepimiz kaybetmekten korkuyoruz.

Kimisi parasını kaybetmekten, kimisi işini kaybetmekten kimisi de sevdiğini kaybetmekten korkuyor.
Şimdi sakince düşünün ve neden korktuğunuzu bütün samimiyetinizle ortaya çıkarın…
Kuantum düşüncenin temelinden ortaya çıkan bir inanış vardır. Hayatta ne istersek dile getirelim ya da getirmeyelim o başımıza gelir.
Ve asla evrenin olumsuz eklerden haberi yoktur.
Mesela siz sağlığımı kaybetmek istemiyorum şeklinde bir olumlama yaptınız evren istemek fiilini dikkate alır ve size hemen sağlığınızı kaybedecek durumlar verir. Ve korktuğumuz başımıza gelmiştir.
Bu durumun farkında yaşarsak yani farkındalığı yüksek bir düşünce biçimine sahip olursak hayattaki korkularımızdan da uzaklaşmış oluruz.
Kolay değil biliyorum ama imkansız da değil. Doğduğumuz andan itibaren bize empoze edilmiş bu şanssız düşünce yapısından kurtulmak mümkün aslında.
Şimdi korkularından kurtulmak isteyen herkes kendinizle bir anlaşma yapın.
Size yük olan, korkulara sürükleyen ve olumsuz düşünmenize neden olan hangi düşünce varsa bunları kabul ettiğinizi ve kendinizin gelişme araçlarından biri olduğunu kabul edin.
Korkmaya devam edelim ama özümüzü kaybetmekten korkmayalım.
Göreceksiniz hayata hada tutkuyla bağlanmış olursunuz…
Küçük ama hayatınızda büyük değişiklik oluşturacak bir adım…

Bir önceki yazımız olan Dev Çantalar başlıklı makalemizde 2013 çanta modası, aksesuar ve çanta hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>