Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Kuantum Düşüncenin Faydası Nedir?

kuantum_dusuncenın_faydası_ucuzavmBazen tanıdığımız birinin kötü bir hastalığa yakalandığını duyarız. Hemen yanına gider nasıl olduğunu görmek isteriz.

Hasta kişi eğer hastalığa karşı kendini kötü hissediyorsa içten içe yenilmiş zor durumda hissine kapılırız.

Ya tam tersiyse. Yani hasta olan kişi mutlu görünüyorsa.

O zaman da hastalığa karşı güçlü olduğunu ve atlatacağını düşünürüz.

Sonuç genelde o anki hissimizle örtüşür.

Yaşar ve görürüz.

İşte kuantum düşünce hastalık gibi kötü bir olayda ya da herhangi bir olayda güçlü durmamızı sağlar. Üstün nitelikli düşünce biçimini benimseyen kişi zaten bilir ki herşey kendi elinde ve herşeyi değiştirebilir.

Doğuştan hakkınız olanı almayı sağlayan bu düşünce yönteminde her zaman olaylara iyi tarafından bakmanız gerekmektedir.

Küçük bir örnekle açıklayalım. Bankaya gidiyorsunuz herhangi bir iş için.

Eğer aklınızdan çok sıra vardır saatlerimi bankada harcayacağım derseniz tüm gününüzü bankada harcarsınız.

Oysa bankaya giderken bu olumsuz düşünceler yerine işleri hemen halledip çıkacağınızı düşünürseniz işleriniz hemen bitiverir.

Deneyin şaşıracaksınız.

Bir danışanımla kuantum düşünce tekniği üzerine çalışıyorduk. Kendisine küçük ama hayatını kötü etkileyen bir şey söylemesini istedim. Sabah işe gittiğinde park yeri bulmak en büyük sorun olduğunu söyledi. Fazlaca sinirleri geriliyormuş o saatlerde. Üzerinde çalışmaya başladık. Her sabah evden çıkıp arabasına bindiğinde gerçekten otoparkta yer bulacağına inanmasını söyledim. Ama yürekten inanmak. İlk bir kaç denemesi başarısız oldu çünkü içten içe boşa kürek çektiğini düşünüyordu. Ancak pes etmemesini ve iç sesiyle düşman olmamasını tamamen dost olmasını ve otoparkta yer bulacağına inanmaya devam etmesini söyledim. Bir zaman sonra artık otoparkta yer bulabiliyordu. Hatta o otoparka girdiği anda park etmiş kimi arabalar otoparktan çıkmaya başlıyorlardı. Bu küçücük başarı danışanımın kuantum düşünceye inancını artırdı. Şimdi bu düşünce ile yeni bir iş yeri açtı ve çok da başarılı gidiyor.

Kuantum düşüncenin pratikteki faydası ne isterseniz odur. Hayattan ne istiyorsanız onu gerçekten ve yoğun bir şekilde isteyin ve sizin olsun…

The Secret kitabında katalogdan ürün seçmek gibi demişti yazar. Kataloğa bakar bir ürünü seçer siparişini verirsiniz. O ürün elinize ulaşmadan bile sizin olduğunu bilir ve hayatınızı ona göre düzenlersiniz. Bir kaç gün sonra ise gelir evinize artık dokunur olursunuz.

İşte kuantum düşünce teknikleriyle hayat kataloğundan ne isterseniz en doğru zamanda en doğru haliyle sizin karşınıza çıkacaktır.

Eğlenceli bir serüven olacak… Hayal etmeye başlayın…

Bir önceki yazımız olan Yaşam Koçu Nedir, Gerekli midir? başlıklı makalemizde hedef, istek ve kişisel gelişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>