Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Maden Suyu Toniği

Ülkemizde tamamen doğal olarak elde edilen maden suyu mineral açısından zengin olduğu için vücudun gün içinde ter ile kaybettiği mineralleri almasını sağlar. Bu nedenle her gün en az bir maden suyu içmeniz hekimler tarafından önerilmektedir. Ayrıca diüretik yapısı nedeniyle böbrekleri ve kanı temizlemekte. Bu temizlik sırasında az da olsa kilo vermeye de yardımcı olmaktadır.

maden-suyu

 Maden suyunun bilinen bu özelliklerinin yanı sıra Cilt Doktorlarınca önerilen bir faydası daha bulunmaktadır. Cilde tonik olarak uygulandığında ya da yüzün maden suyu ile yıkanmasında da faydalar azımsanmayacak ölçüdedir. Katkısız ve organik bir ürün olan maden suyu kozmetik mağazalarından edinilen toniklerden daha güvenilir olmakla beraber berrak ve duru bir görünüm için sık sık başvurulması gereken bir arınma yöntemi olacaktır.

Tüm gün makyaj malzemelerinin, hava kirliliğini ve güneş ışınlarının etkisinde kalan cilde bir ödül gibi maden suyu sunmak hem rahatlama hem gözeneklerde genişleme hem de derinlemesine temizleme sağlayacaktır. Pürüzsüz bir cilt için düzenli kullanılması ve cildi doğal minerallerle beslemek gerekmektedir.

madensuyu

Maden suyunu özel bir kür olarak kullanmak yerine her akşam cilt temizliğine dahil etmek daha faydalı olacaktır. Bu noktada sabun ve ılık su ile yıkanmış temiz bir cildi pamuğun üzerine damlatılan maden suyu ile silmek ve durulamadan yatmak en etkili yöntemdir. Zira bu şekilde cilt sabaha kadar mineral maddeler ile yenilenir, beslenir ve yumuşar. Ayrıca her sabah maden suyu ile yüzü yıkamak ferahlık ve zindelik vereceği için tüm gününüzü daha dinamik yaşamanıza neden olacaktır.

Tamamen doğal olan bu malzeme ile denemekle hem maddi hem de manevi bir kayıp yaşamayacaksınız. Denemenizi şiddetle öneririz.

Bir önceki yazımız olan Doğal Güneş Yağı Yapımı başlıklı makalemizde evde güneş yağı yapımı, evde havuç yağı yapımı ve gül yağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>