Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Mutfak Tasarımları

Eskiden mutfaklar iş görsün yeter mantığı ile derme çatma yapılırdı. Çoğu zaman kapaksız sadece raplar kullanılırdı. Ancak günümüzde evlerimizde kadınların en çok zaman geçirdiği mutfaklarda işlevselliğin yanı sıra görsellikte önem kazanmakta.

Mutfak tasarımında herhangi renk kısıtlaması yoktur. Dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Ancak bu noktada iç mimarlarımız mavi ve tonlarının mutfakta kullanılmaması gerektiğini belirtiyorlar. Çünkü mavi rengi iştah kapama özelliğine sahiptir.

9_2011923174618

Mutfaklarda özellikle kırmızı ve krom uyumu çok tercih edilmektedir. Bu örnekte de krom ve kırmızı hrika bir şekilde kullanılmış. Özellikle ocağın etrafında yangın riski olan hiç bir obje kullanılmamış olması ve dolapların bolluğu kdınların hayatlarını çok kolaylaştıracağa benziyor.

Picture_12 002

Bordo beyaz ve kromun ortaklaşa uyumu ve masa olarak tasarlanmış yuvarlak kısım gerçekten de büyük mutfakları olduğundan güzel göstermekte. Özellikle parlak malzemeden üretilen dolap kapakları ayrı bir şıklık sağlıyor.

Istikbal-Mutfak-Modelleri3

Kırmızı ve beyazın bir uyumu daha. Dolapların asimetrik tarzı hem geniş bir kullanım alanı sağlıyr hemde güzel bir görüntüye kavuşturuyor mutfağı.

kitchen2

Aşabın sıcaklığını rahatlıkla görebildiğimiz bu mutfak tasarımı hem geleneksel hemde kullnışlı bir model. Lavabonun ayrı tasarlanması ve etrafına taburelerle oturma alanı yaratılması mutfakta keyifli zaman geçirmemizi sağlayacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Bebek-Çocuk Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde bebek odası dekorasyon, çocuk odası dekorsyon ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>