Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Odanızı güzelleştirin!

Hepimizin sevdiği, bayıldığı çok memnun kaldığı ya da tam zıt duygularını yaşadığımız bir evimiz var ve her akşam olduğunda çekildiğimiz bir köşemiz var. Peki bu köşeleri ne kadar yaşanabilir hale getiriyoruz hiç düşündünüz mü?

Hayatımızı düzenli ve mutlu bir şekilde yürütebilmenin bir yolu da motivasyonumuzu sürekli yüksek tutmaktır.

İş yaşantımızda, aile yaşantımızda, özel hayatımızda mutlu olabilmenin başlıca nedenlerinden biridir motivasyon.

Bence yaşadığınız ortamları güzelleştirmek kendi zevklerinize uygun halde düzenlemek hem kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacak hem de enerjinizi farklı alanlara yaymanız sayesinde daha pozitif olabileceksiniz.

Örneğin işe yatağınızdan başlayabilirsiniz. Sıkıcı çarşaf yastık modellerinden desenlerinden sıkılmadınız mı? İşte size bir öneri, geçenlerde english home mağazasında gördüğüm ve sevdiğim bir şehre ait resimleri içerisinde barındıran bir yastık kılıfı. Aslında değişim sadece yastıkta değil onu gidip aramam, bulmam, o anda yaptığım alışveriş… Aslında bütüne baktığımızda hepsinin beni motive ettiğini fark edebiliyorum.

Odanızın rengi, içerisinde ki eşyalar, duvarınızda ki resimler, dolabınızın modeli, halınız, perdeniz… Tamamen sizin tercihinizin olması bence en güzeli. Kendinizi oraya ait hissetmelisiniz… Çok abarttığımı düşünenler olabilir ama aslında biraz işin içine girdiğiniz de haklı olduğumu da düşünebilirsiniz. İleride bir de bakmışınız ki odanız tamda bu şekilde olmuş :)

english home ev

Bir önceki yazımız olan Deneme başlıklı makalemizde Deneme, hüzün ve mutluluk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>