Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Oriflame Nisan 2013 Kataloğu

Oriflame Nisan 2013 Kataloğu

Kataloğa ulaşmak için katalog resmini tıklayınız. Siparişleriniz ve bilgi almak için blog@ucuzavm.com adresine mail atabilirsiniz.

oriflame_nisan_2013_katalogu

Bir önceki yazımız olan Oriflame Mart 2013 Kataloğu başlıklı makalemizde mart kataloğu, oriflame ve oriflame mart kataloğu hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Responses to Oriflame Nisan 2013 Kataloğu

  1. [...] Bu güzel kampanuadan faydalanabilmek için Oriflame Nisan kataloğunu inceleyin. Kataloğa ulaşmak için tıklayınız. [...]

  2. [...] Bununla beraber Nisan ayında geçerli Oriflame ürünlerine ulaşmak ve kataloğu incelemek için tıklayınız. [...]

  3. [...] Bu ürünün fiyatına bakarsak eğer. Ben alırken kampanya yoktu ve 44.90 TL normal fiyatını ödedim. Ama şimdi bir kampanya var 29.90 TL’ye bu harika ürünü alabilecesiniz. Perfect Body Anti-Selülit Jel ürünü hakkında bilgi almak için tıklayın ve oriflame nisan 2013 kataloğundaki kampanyalı ürünleri incelemek ve ptt kapıda ödeme yöntemi ile satın almak için tıklayın. Orijinal Oriflame Nisan 2013 kataloğunu incelemek için tıklayın. [...]

  4. [...] Oriflame Nisan 2013 kataloğunu incelemek için tıklayınız… [...]

  5. [...] Oriflame Nisan 2013 kataloğunu inceleyiniz. [...]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>