Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Oriflame’dan Bal ve Süt Dokunuşu‏

24733_1Oriflame Nisan 2013 kataloğunu incelerken bir ürün fazlaca dikkatimi çekti. Deneyen kişilerle de görüştükten sonra bu ürünü sizlerle paylaşmak istedim.

Milk & Honey Gold adında olan bu ürün göz kremi, gece kremi ve temizleme sütü olarak 3 farklı şekilde.

Öncelikle göz kremini kullanan kişiler çok memnun kaldıklarını kaz ayağı görüntüsünde ciddi bir iyileşme olduğunu söylediler. Ayrıca farklı markaların göz kremleri gibi göz çevresinde bir karıncalaşma da oluşturmuyormuş. En güzel tarafı ise makyajın altına dahi uygulayabiliyoruz topaklanma yapmıyor diyor kullanıcılar.

Milk & Honey Gold gece kremini kullanan kişiler göz kremine göre daha az olduğundan sadece yüzünüzde sabah uyandığınızda bir ferahlık hissedersiniz diyorlar. Fazla bir yorum bulamadım yani…

En çok beğenilen Milk & Honey Gold ürünü ise temizleme sütü. bebek cildine kavuşmak için sadece bir kez kullanmanız bile yeterli diyorlar. Bütün dermatolojik testleri yapılmış ve bal ile sütün tüm faydalarını cildinizde görebileceğinizi belirtiyorlar. Ayrıca özel yapısı sayesinde cildinizde bir yağlanma oluşturmuyormuş. Bu yüzden de tüm cilt tipleri için kullanımı uygunmuş.

Bu ay siparişi verdim deneyip göreceğim. Eğer memnun kalırsam daha fazla ayrıntı da vereceğim sizlere…

Ürünler hakkında hada fazla bilgi almak için aşağıdaki linkleri tıklamanız yeterli olacaktır.

Milk & Honey Gold Göz Kremi için tıklayınız.

Milk & Honey Gold Gece Kremi için tıklayınız.

Milk & Honey Gold Temizleme Sütü için tıklayınız.

Oriflame Nisan 2013 kataloğunu inceleyiniz.

Bir önceki yazımız olan 11 Adımda Çalışma Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde çalışma odası dekorasyonu, dekorasyon ve ev dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>