Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Oriflame’dan Mücevher Gibi Ruj

22744_1-500x500Her bayanın en az bir kaç tane ruju vardır. Hem makyajımızı tamamlar hem de kendimizi güçlü hissetmemizi sağlar.

Ruj seçerken sadece rengine bakmayız bütün özelliklerini değerlendiririz. Dudakta nasıl duruyor, yağ içeriği nedir, pütür bırakıyor mu? Tüm bu konular ciddi hassasiyet gerektiren uygulamalardır.

Oriflame ruj seçerken bize yardımcı olabilecek müthiş bir ürün çıkarmış.

Giordani Gold Jewel Ruj.

Kaşmir yumuşaklığına sahip bu ruj hem topaklanma yapmaz hemde çok uzun süre dayanır. Ayrıca 10 farklı renk tonuna sahiptir.

Hem arzuladığımız kaliteli görünüme ulaşmamızı sağlar hem de uzun süre aynı tonu dudaklarımızda taşıyabiliriz.

Ayrıca Giordani Gold Jewel Rujun bir güzel özelliği ise ambalajı. Altın sarısı hoş bir ambalajı olduğu için çantalarımızda bir mücevher görünümü sağlamakta.

Oriflame Nisan kataloğunda 29.90 TL fiyata satılmaktadır. Bu ürünle hem dudaklarımızı şımartabilir hem de her makyaj uygulamamızın vazgeçilmezi bir ruja sahip olabiliriz.

Giordani Gold Jewel Ruj hakkında ayrıntılı bilgi almak ve PTT kapıda ödeme yöntemi ile sipariş vermek isterseniz tıklayın

Ayrıca Giordani Gold Jewel Ruj ve diğer oriflame ürünleri için tıklayın

 

Bir önceki yazımız olan Tender Care Hindistan Cevizi Aromalı Balm Kampanyası başlıklı makalemizde krem, kütikül yumuşatıcı krem ve sertleşmeyi önleyici krem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>