Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Oriflame’dan S8 Night Erkek Kokusu Kampanyası

15183_1Oriflame Nisan kataloğu her ay olduğu gibi yine birbirinden güzel kampanyaları ve indirimleri içermekte. Genellikle bayanlara yönelik ürünlerde kampanya uygulasada bu ay erkek kokuları ve bakım ürünlerinde de ciddi kampanyalar mevcut. Bu kampanyalardan ilki çoğu erkeğin severek kullandığı S8 Night serisi ile alakalı.

S8 Night kokusu modern romantik bir etki bırakabilen kokudur. Oriflame labaratuarlarında hazırlanan özel formülü sayesinde cildde uzun süre kalır ve hiç bir hassasiyet alınmaz. Oriflame S8 Night ürününü sadece parfüm olmaktan çıkarmış ve deodorant ile tıraş sonrası bakım losyonu olarak da üretmiş.

Bu ayın kampanyası bu üç farklı formdaki S8 Night’ı kapsıyor.

Öncelikle parfüm, deodorant ve tıraş sonrası bakım losyonu tek tek alınmak isterse fiyatın ne olacağına bakalım. S8 Night Deodorant 18.90 TL, S8 Night tıraş sonrası bakım losyonu ise 11.90 TL. S8 Night parfüm fiyatı ise 56.90 TL. Yani bu üç ürünü ayrı ayrı alırsanız toplam ödeyeceğiniz tutar 87.70 TL’dir.

Bu kampanya oriflame üç ürün için toplam ödeyeceğiniz turarı 47.80 TL düşürerek 39.90 TL’ye bu üç ürünü almanızı sağlıyor. Şöyle ki S8 Night parfüm fiyatı 39.90 TL’ye düşüyor ve S8 Night deodorant ile S8 Night tıraş sonrası bakım losyonu size hediye ediliyor.

Bu büyük indirimi kaçırmadan bu kampanyadan faydalanma süreniz Nisan ayının sonuna kadar geçerlidir.

S8 Night ürünlerinin kampanyası ve diğer Oriflame ürünleri hakkında bilgi almak için blog@ucuzavm.com adresine mail atabilir ya da kozmetik.ucuzavm.com sitesinden PTT kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saatlerin Mekanizma Çeşitliliği başlıklı makalemizde dijital saatler, kurmalı saatler ve mekanik saatler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>