Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Oriflame’dan Süper Bir Yenilik

11355Oriflame özel dermatolojik testler uygulayarak hazırlar bütün ürünlerini. Eğer bir ürün azıcık bile cildde hassasiyet oluşturuyorsa o ürünü kesinlikle satışa çıkarmaz. Bu nedenle son derece güvenilir ve kaliteli ürünlere her zaman ulaşabiliriz.

Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız ürün hakkında daha net bilgi verebilmek için önce ürünün parfümü hakkında bilgi vereceğiz.

Divine parfüm mavi şık şişesiyle önce göze hisap ediyor. Sonra asaletin çiçeği olan orkide kokusu ve buna eşlik eden sandal ağacı ve misk kokularıyla harika kalıcı bir parfüm sunuyor sizlere. 72,90 TL olan fiyatına rağmen hem uzun süre kullanım imkanı sağlıyor çünkü çok kalıcı hemde hafızalarda kokunuzla yer etmesini sağlıyor.

Kısa süreliğine piyasaya ürünlen yeni ürün ise Divine jel parfüm. Normal divine parfüme göre çok daha kalıcı. üstelik hem cilde dost hemde kele bırakmıyor. Bir oje şişesine benzeyen şişe tasarımı 16,90 TL’lik fiyatıyla çantanıda sürekli taşıyabileceğiniz bir ürün. Deneyen herkes mutlaka öneriyor bence denemelisiniz.

Divine parfüm ve jel parfüm ürünü ve diğer Oriflame ürünleri için blog@ucuzavm.com adresine mail atabilir ya da kozmetik.ucuzavm.com sitesinden ptt krgonun kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Divine Kişisel Bakım Ürünleri başlıklı makalemizde krem, oriflame deodorant ve oriflame işisel bakım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>