Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Oriflame’den Mirage Daydream Kampanyası

25038_1Oriflame’dan harika bir ürün ve kampanya daha.

Şekerli romantik bir kokuyasahip Mirage Daydream tüm dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir. Yani hem uzun süre kalıcığı ile hafızalardan silinmenizi engelleyecek hem de sıcak yaz günlerinde terleme nedeniyle açılmış porlardan içeri girse bile kesinlikle cildde bir hassasiyet oluşturmayacak.

Bu güzel özelliklerinin yanı sıra oriflame her bayanın bu hazzı yaşayabilmesi için çok özel bir kampanya hazırlamış. Kampanya detaylarına bakacak olursak bu üründen normal bir zamanda sipariş verdiğinizde 62.90 TL ödemeniz gerekir. Ancak Nisan kampanyası boyunca bu ürünü 54.90 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Kampanya burda bitmiyor. Oriflame Nisan kataloğundan vereceğiniz her 25 TL’lik siparişe bu parfümü sadece 24.90 TL’ye ulaşabiliyorsunuz. Yani %60′lık bir indirim sağlıyor size oriflame.

Bu güzel kampanuadan faydalanabilmek için Oriflame Nisan kataloğunu inceleyin. Kataloğa ulaşmak için tıklayınız.

Mirage Daydream ve diğer Oriflame ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için blog@ucuzavm.com adresine mail atabilir ya da kozmetik.ucuzavm.com sitesinden PTT kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Oriflame'dan S8 Night Erkek Kokusu Kampanyası başlıklı makalemizde deodorant, erkek kokusu ve oriflame kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>