Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Pratik Günlük Makyaj Yapımı – Video -

Her gün bir şekilde dışarı insan içine çıkmaktayız.

Her dışarı çıktığımızda güzel görünmek isteriz ancak ne yazık ki bu her an mümkün olmaz.

Yaptığımız bir makyaj dağılabilir ya da daha da kötüsü makyaj yapmayı bilmiyor olabiliriz.

Sizler için araştırdık ve eğer makyaj yapmayı bilmiyorsanız bile harika görünmenizi sağlayacak makyaj teknikleriyle bu güzelleştirme elemanını özgürce kullanma yetkiniz olacak.

Bence işin püf noktası sağlıklı ve kaliteli ürünler kullanmak ve bu ürünleri o gün evden çıkmayacak olsak da yinede uygulamak. Çünkü ne kadar çok uygulama o kadar çok pratiklik.

Önce videoyu izleyin sonrada ayna karşısına geçin…

Bir hatırlatma daha videoda kullanılan malzemeler gösterilmiştir. Ancak onlar yerine Avon ya da Oriflame ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Avon ve Oriflame ürünleri için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Tülin Şahin'in Önerisi Oriflame Kapatıcı Kit -Video- başlıklı makalemizde kadın, kapatıcı kit ve makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>