Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Salon-Oturma Odası Dekorasyonu

sade-salon-dekorasyonuEvlerimizde en çok zaman geçirdiğimiz bölümlerden birisi de salon yani oturma odalarımızdır. İşten eve dönüp yorgunluk attığımız, o vazgeçemediğimiz dizileri izlediğimiz, misafir ağırladığımız ve en güzel muhabbetleri ettiğimiz bu kıymetli odalarımız evlerimizin vitrini niteliğindedir. Her zevke göre değişilkik gösterse de evimizin en güzel en çok ışık alan odalarını bu alan için dekore ederiz.

Zevkimize göre bir renk kombinasyonu tercih edebiliriz. Ancak salon mobilyaları sıklıkla değiştirilemeyeceğinden dolayı baz renkler tercih edilmeli. Bu noktada krem ve bej ayırlıklı renkler imdadınıza koşabilir. Krem ve bej rengi hemen hemen her renk ile uyumlu olduğundan kullandığınız objeleri değiştirerek her zaman yenilenmiş şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Salonlarda eski tarz vitrinlerdekesinlikle harika bir görüntü oluşturmaktaydı. Ancak evlerin küçülmesiyle TV üniteleri vitrinlerin yerini aldı. Şık bir TV ünitesi salonunuzun odak noktası olacağından dekore etmeye çalıştığınız bu odanın daha hoş algılanmasını sağlayacak.

Oturma takımlarınız ise fazlasıyla rahat olmalı. İster köşeli bir takım alın isterseniz tekli koltuklardan oluşturun konforu her zaman ön plana tutmayı unutmayın. Her türlü renk ve desen konforlu takımlarda vazgeçilmez olacaktır.

Ayrıcaoturma odası dekorasyonunda en önemli unsur temizliğin kolay olmasıdır. Kolay temizlenebilen bir şekilde tasarlanmış oturma odaları size hijyenik bir ortamda sağlar.

 

Bir önceki yazımız olan Mutfak Tasarımları başlıklı makalemizde dekorasyon, mutfak ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>