Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Siyah Nokta Mı? Oda Ne?

23770_1-500x500Uzun süre sizlerden uzak kaldık ama şimdi eski halimizle yine karşınızdayız. Eee karşınızda olmanın heyecanı malum…
Bu nedenledir ki yazımızda oluşabilecek kusurlarımızı affedersiniz diye düşünmeden edemiyoruz.
Sıcak yaz günleri bizleri yine terden bunaltırken, kıştan kalan yağlı yiyecek tüketme alışkanlığımız özellikle nisan mayıs ve haziran döneminde hepimize siyah nokta olarak geri dönmekte.
sıkması keyifli ama makyajla kapatılması zor bir durum olsa da biz kadınlar biraz daha şanslıyız fondöten diye bir icat var. ama adamlar ne yapsın. Makyaj yapsa metroseksüel diyolar yapmasa siyah nokta tarlası diyorlar.
İşte tüm bu hayat karartıcı kaotik durumların önüne geçebilmeniz için mucize bir ürün karşınızda.
BİO CLINIC gündüz gece siyah nokta giderici ürün. Ben hem kullandım ve kurtuldum bu siyah minik can sıkıcı canavarlardan hem de önerdim ve teşekkür aldım:)
Şimdi sıra sizde.
Siyah nokta denildiğinde bundan sonra aklınıza sadece noktalama işaretleri gelecek ve sonsuza kadar siyah noktalara elvada diyeceksiniz.
Kampanyalı fiyatıyla sizi bekliyor.
Ürünü daha yakından incelemek için tıklamanız yeterli…

Bir önceki yazımız olan Bez Dolaplar başlıklı makalemizde bez dolaplar, dekorasyon ve dolaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>