Oriflame Kokuları

Oriflame büyülü kokular ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakın... Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Aranıyor

Hem yazma yetenğinizi geliştirip hemde Avon ya da Oriflame ürünlerinden ücretsiz faydalanmak ister misiniz? Detaylı bilgi için tıklayın.

More By Demi Takı Seti

Demi Moore ve Oriflame ortak tasarımı bu zarif takı seti ile günün yıldızı siz olun. More By Demi koleksiyonu ve diğer Oriflame ürünleri için tıklayın.

Aqua-Rhythm Koruyucu Gece Kremi

Oriflame bakım kremleri ile gençliğin izleri yüzünüzden asla kaybolmayacak. Daha fazla Oriflame bakım kremi için tıklayın.

 

Su Zayıflatır Mı?

zayıfsu
Kilo alıp vermek, yakılan kalori ile alınan kalori arasındaki orantıyla ilgilidir. Zayıflamak isteyenler aldıkları kaloriden daha fazla kalori harcamadıkça amaçlarına ulaşamaz. Bunun için yapılması gereken yüksek kalorili yiyecek ve içecekler yerine daha düşük kalorili besinler seçmektir.
Zayıflamak isteyenlerin öncelikle dikkat etmesi gereken şey; günde en az üç litre su içmektir. Çünkü su böbrekleri çalıştırır ve kalori alma oranını düşürür. Tabi ki su içerek kilo vermek mümkün değildir. Ancak beslenme tarzınızı değiştirmeyip sadece su içerek de vücudunuzdaki değişimleri gözlemleyebilirsiniz.
Suyun bir başka yararı ise dinlenmeye yardımcı olmasıdır. Bu da enerjinizin daha uzun dayanması demek oluyor. Daha çok enerji harcamak da daha fazla kalori yakmaktır.

Bir önceki yazımız olan Güzellik İçin; Su ve Güneş başlıklı makalemizde cilt bakımı, güneş ve pürüzsüz bir cilt hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>